italiano film
Welcome
Login / Register
загрузка...

Maşa ile Koca Ayı Sürpriz Yumurta Masha and the Bear Surprise Egg with Toys Figure Funny Play Doh

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Added by Admin in Italiano comedy
21 Views
загрузка...
Loading...

Description

Maşa ile Koca Ayı Sürpriz Yumurta Masha and the Bear Surprise Egg with Toys Figure Funny Play Doh 3 sürpriz yumurta açıyoruz. Maşa ile Koca Ayı çizgi filmi karakterlerimizin üzerlerinde resimlerinin olduğu surprise egg yani sürpriz yumurtaların içinden Maşa ile Koca Ayı Türkçe karakterlerinin eva figürleri, doktorculuk oyunu ve öğretmencilik oyunu oynayan maşa çıkartmaları ile birlikte renkli oyun hamuru çeşitleri gibi sürpriz oyuncaklar çıkıyor. Eğlenceli çocuk videoları yeni bölümümüzde Maşa sürpriz yumurta lardan çıkan renkli oyun hamurları ile hamur oyunları oynuyoruz ve renkleri öğreniyoruz. Maşa izleyerek sürpriz yumurta üzerindeki resimleri daha iyi tanıyabiliriz. Maşa ile Koca Ayı izle yerek eğlenceli dakikalar geçiriyoruz.

Eğlenceli çocuk videoları yeni bölümümüzde Songül abla ile birlikte Maşa ile Koca Ayı 3 sürpriz yumurta açıyoruz. Beyaz, mavi ve yeşil renklerde olan Maşa ile Koca Ayı sürpriz yumurtalarından Bakalım hangi sürpriz oyuncaklar çıkıyor.

Üzerinde Maşa ile Koca Ayı’nın ressam hallerinin resimlerinin olduğu beyaz renkli ve kumbaralı Maşa ile Koca Ayı sürpriz yumurtasını açıyoruz ve içinden rengarenk şeker, kırmızı renkli oyun hamuru ve Maşa ile Koca Ayı sticekerları ile birlikte üzerinde tenis oynayan Koca Maşa ile Koca Ayı eva figürü çıkıyor. ayağı yaralanmış olan Koca Ayı kucağındaki maşa ile birlikte tekerlekli sandalyede poz veriyor. Oyun hamuru kalıbı çeşitlerinden s harfi ve matematikte 4 işlemden bir tanesi olan artı işareti oyun hamuru kalıbı da diğer sürpriz lerimizin arasında yerini alıyor.

Üzerinde Maşa ile Koca Ayı çizgi film karakterlerinin aşçı hallerinin resimleri olduğu mavi renkli Maşa ile Koca Ayı sürpriz yumurtası ile devam ediyoruz. Songül abla ile açtığımız sürpriz yumurtanın içinden müzisyen Maşa eva figürü, Renkli şeker ve turuncu renkli oyun hamuru ile birlikte Maşa ile Koca Ayı’nın birbirinden güzel sevgi dolu çıkartmalarının yanı sıra 4 rakamı ve K harfi oyun hamuru kalıpları çıkıyor.

Son olarak üzerinde Maşa ile Koca Ayının öğretmencilik oyunu oynadıkları hallerinin resimleri olan yeşil renkli Masha and the Bear Surprise Egg yani Maşa yumurtasını açıyoruz. Yumurtanın içinden renkli şeker, Maşa ile Koca Ayı’nın doktorculuk oyunu, öğretmencilik oyunu ve ressamcılık oyunu oynadıkları birbirinden farklı eğlenceli stickerlar ve kahverengi oyun hamuru ile birlikte deney yapan Koca Ayı eva figürünün yanı sıra kırmızı renkli oyun hamuru çıkıyor. Songül abla ile birlikte oyun hamuru kalıbı çeşitlerini kullanarak hamur oyunları oynuyoruz.

Songül abla ile Toys and Fun kanalımızı izlediğiniz için teşekkür ederiz. Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için ücretsiz abone olun. Çocuk kalın mutlu kalın.
Sevgiler. Toys and Fun

Sosyal Medya’da Toys and Fun:
Facebook: https://www.facebook.com/toysandfunyoutube/
Instagram: https://www.instagram.com/toys.and.fun/
Twitter: https://twitter.com/ToysandFun_TV

Post your comment

Comments

Be the first to comment
Loading...
загрузка...
RSS
загрузка...